Orbánné Vica kiszivárogtatta az Evolúciós Tanács terveit szükségállapot esetére.
"Egy vagy több anyakonyát kell létesíteni minden olyan településen, ahol legalább 11 nő igényli.
Az
anyakonyha tartalma: konyha és mosodafunkciók, korlátlan internethasználat, gyerekfejlesztés, szociális gondoskodás, családgondozás, információcsere.
Az anyakonyha önkéntes szolgálattevőkkel dolgozik.
Munkájuk ellenértékéül korlátlan internethasználatot, mobil lebeszélhető egységet és eszközöket kapnak személyes és közösségi használatra.”
Valahol el kell kezdeni a rafinált harácsolás megfékezését. Mondta Teréz Anya, és a sok helyes fiatalra gondolt, akik csak a világhálón férnek el, de ott is zsarolja és szipolyozza őket a mindenkori "szabadverseny".
Teréz Anya boldog, a mediterrán erdők úrnője, a kereszténység mentális túlélője, a közösségi életforma terjesztője, hatezer közösségi ház követi misszióját a világban.
Mária Terézia* magyar királynő, tíz gyermek anyja, az alpesi erdők úrnője, történelmünk egyetlen derűs időszakának uralkodónője. Mária Terézia igazi szenvedélye a népéről való gondoskodás és az erdőtelepítés volt. Fákat ültetett, erdőket telepíttetett, amelyek máig gyümölcsöznek.
Mi a célunk? Az ötéves tervünk? A fény az alagút végén?
Miért érdemes dolgozni, spórolni, törleszteni és jónak lenni mindhalálig? Kérdezik mindannyiunktól az idős úrnők.
A jövőért, a gyerekekért és az Almáért. Almafa, almaerdők, az alma a tudás és a szépség gyümölcse. Válaszolnak.
A wilághálóért, wilágnak wirága.
Az Almáért. Nektek az alma az ájfon, az ájpad, a facebook, a világháló, és a korlátlan hozzáférés a közös tudathoz.
1000 alma = 10 almafa. 10 almafa = 1 úrnő. 1 úrnő = 1 ciklus hozzáférés az Almához, lebeszélhetőség, hálóhasználat az almaszolgáltatótól.
Almáidat a mentális egyenlegeden gyűjti a szolgáltató, jótettért kapod, gondoskodásért, családod boldogításáért, közösségi munkáért. A világháló totális kontrolljában ez mind mérhető, és alma a jutalma.
Az Almát az Alma Nővérei adományozzák adómentesen. Az eredeti alma-felhalmozással új tőkét adunk a nőknek és a gyerekeknek a személyes és mentális munkavégzésükért.
Királynőnk nagylelkű és nagyformátumú államanya volt, bölcs előrelátással és kiapadhatatlan jósággal.
Teréz anya valódi szenvedélye a női közösségek építése, ezt fáradhatatlan szervezőképességgel és jövőbelátással csinálta. Az alma-paradigmát ő is világosan látja. Az Alma a közös tudás jelképe, és a paradigmaváltás nagyhatású eszköze.
Az Alma-rendszer az igazi forradalom. Ennek a rendszernek az önmozgása néhány év alatt távszervezi az oktatást. Életmód- és terápiás együttélő közösségek sokaságát hívja életre.
Az Alma-családok önellátók, szociális és mentális munkát végeznek. Teljesítményüket a világháló ellenőrzi, és tőle kapják korlátlan virtuális szabadságukat is.
A közösségi életforma egyszerű életvitelű, takarékos és környezetkímélő. A közösség otthon, az otthon az Úrnő metaforája.
A közösségi életformát választók adómentesek.
Mária Terézia államépítő gyakorlatiassága szólal meg.
Anyakonyhákkal kell kezdeni. Egy vagy több anyakonyát létesíteni minden olyan településen, ahol legalább 11 nő igényli. Az anyakonyha tartalma: konyha és mosodafunkciók, korlátlan internethasználat, gyerekfejlesztés, szociális gondoskodás, családgondozás, információcsere.
Az anyakonyha önkéntes szolgálattevőkkel dolgozik, akik munkájuk ellenértékéül almát kapnak. Az almákért cserébe korlátlan internethasználatot, meghatározott mértékű mobil lebeszélhető egységet és eszközöket szerezhetnek személyes és közösségi használatra. Hívhatjuk alma-családnak, ha akarod, válaszolta kedvesen Teréz anyának.
A szervezőzseni Terézanya szerint az anyakonyhák alkalmasak arra, hogy kiépüljön belőlük egy szolidáris, sok női közösségből álló szövetség, mint amilyen például a futball. Csapat kell, szögezte le Teréz anya. A nemzeti futballt például a pápa, az akadémia és a multik is támogatják, nem is beszélve a sok egyéni adományozóról. Az anyakonyhákat és alma-családokat a focistáknak, multiknak, a háló-szolgáltatóknak és az egyházaknak is hatékonyan támogatniuk kell. Az ilyesmit hívják együttműködésnek.
Forrás:
http://www.centrifuga.hu/book/magdolna-lanyai
Mária Terézia* (Bécs, 1717.május 13. –Bécs, 1780. november 29.)
Mária Terézia (magyar királynő, 16 gyermek anyja, az alpesi erdők úrnője, történelmünk egyetlen derűs időszakának uralkodónője. Hamarosan 300 éves.
Mária Terézia igazi szenvedélye a népéről való gondoskodás és az erdőtelepítés volt. Fákat ültetett, népeket és erdőket telepíttetett, amelyek máig gyümölcsöznek. Legfontosabb nőtudatú törvényei: Urbárium, a Jezsuita rend feloszlatása, Ratio Educationis.
Teljes nevén Erzherzogin Maria Theresia Amalia Walpurga von Österreich, címei:
„Magyar-, Cseh-, Dalmát-, Horvát-, Szlavonország, Ráma, Szerbország, Galiczia, Lodoméria, Kunország, Bolgárország királynője; Ausztria főherczege; Burgundia, Brabanita, Felső- és Alsó-Szilézia, Milano, Styria, Karinthia, Krajna, Mantua, Parma, Piacenza, Limburg, Luxemburg, Geldern és Württemberg herczege; Svévia fejedelme; a római szent birodalom, Burgau, Morva, Felső- és Alsó-Lausitz örgrófja; Habsburg, Flandria, Tyrol, Ferrete, Kyburg, Görcz, Gradiska és Artois grófja; Elsass tartománygrófja; Namur grófja; a vend őrgrófság, Pordenone, Salzburg és Mecheln ura; Lotharingia és Bar férjezett herczegasszonya, Etruria nagyherczegnője”.
Mi van ha nincs pénz? Mária Terézia elragadtatva nézi a rengeteg csinos, ám gondterhelt férfit a magyar parlamentben. Helyette van lelkiismeret, szenvedély, együttérzés, hit, sorol fel néhány pénzpótló mentális eszközt, a pénz voltaképp csak a szervezés egyik megszokott eszköze, de nem az egyetlen.
http://elofolyoirat.blog.hu/2011/01/08/2011_a_gyumolcs_eve